YÖNETİM KURULU MESAJI

Yönetim Kurulu Mesajı

Ana hedefi, hızla değişen dünya standartlarına başarılı bir şekilde uyum sağlayıp, bunu sektörümüzdeki deneyimlerimize yansıtmak olan şirketimiz, tüm gelir gruplarına yönelik çağdaş, konforlu ve sağlam yaşam alanları oluşturmaktadır.

Üretilen konutun bir ailenin veya bir bireyin temel yaşam alanı olduğu bilinciyle tüm projelerimizi üretmekteyiz ve tüm süreçleri buna göre planlamaktayız.

Firma olarak çevrenin ve doğa dostu olmanın bilincindeyiz. Tüm projelerimizde doğaya en az zararı verecek şekilde plan yaparak imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz; Kurumsal yapısı ve yetkin profesyonel kadroları ve iş birliği yaptığı çözüm ortaklarıyla sistematik ilişkiler kurarak tasarım aşamasından sahadaki uygulamaya kadar tüm süreci büyük bir hassasiyetle yönetmektedir.

Kaliteden taviz vermeden, konfor, estetik, kullanışlılık ve sağlamlık tüm yaptığı işlerin ön prensibi olan Mintek Yapı olarak gelişimimizde katkıda bulunan tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Mintek Yapı Yönetim Kurulu Başkanı
Hüseyin EKŞİ


New Nişantepe Çekmeköy Konut Projemiz hakkındaki tüm detaylar

Kampanya Fırsatlarımızdan faydalanın.